Reference

Je pro nás důležité, co o tématu a našem kurzu říkají naši klienti.

"Váš projekt mě dost zaujal. Potencionálních zákaznic, žen, které by mohly díky vašim informacím v kurzu výrazně zlepšit své vztahy v rodinách, je určitě dost. Takových lidí, jako jste vy dvě, by bylo nyní potřeba vrchovatě. Společnost včetně toho základního, vztahu v rodinách, je ve špatném stavu. Například v Asii silná rodina ještě funguje, tady již ne. Sám z vlastní zkušenosti vím, jak pro mou ženu je těžké skloubit svou úspěšnou kariéru a osobní život. Každá investice do osobního rozvoje se proto rozhodně vyplatí!"

Ing. Petr Mráz, Ph.D.Porsche Engineering Services

"Rodinné vztahy a zejména vzájemná komunikace členů rodiny dnes bohužel zejména i díky přesycené digitální a informační době trpí. Lide si nejsou schopni sdělovat své pocity a naladit se, aby to mezi nimi klapalo. Kvituji proto aktivitu Lucie a Jany, které se svými životními a profesionálními zkušenostmi mohou pomocí sofistikovaného koučinku rodinám pomoci posunout se o něco blíže k spokojenému soužití."

Jiří Kocourek, Ředitel a majitel firmyPARCO Consulting

"Janu i Lucku znám z jejich působení v HR odvětví a kromě jejich profesionálního přístupu považuji za důležitou i jejich jinou vlastnost. Vždy, když se pro něco nadchly, věnovaly se tomu naplno. I proto jejich kurz rád doporučuji. Věřím, že vztah matky a dítěte, muže a ženy, i ostatní mezilidské vztahy v rodinách odrážejí úroveň společnosti. Aby rodina fungovala, musí být žena rovnocenným partnerem, rozhodnou a zábavnou maminkou a především osobností se svými zálibami, životem a třeba i kariérou. Doufám, že jednou i díky Vašemu kurzu budu potkávat více spokojených žen a maminek ve společnosti."

Luděk Sefzig, Ředitel a majitel firmyPARCO Consulting

Při své práci HR manažerky se často setkávám s paradoxem: kolik energie a času věnujeme svému profesnímu rozvoji, a jak málo si uvědomujeme, že naše životní štěstí pramení především z osobní spokojenosti. Doporučila bych každému pracovat na sobě a svých vztazích nejméně tak intenzivně, jako na své kariéře. Vzdělávací projekt Milujte se v rodinách mne oslovil tím, jak komplexně se vztahům a komunikaci věnuje, a to v obou rovinách: mateřské a partnerské. Má přístupnou a pohodlnou formu, studujete v tempu a v čase, jaký vám vyhovuje.

Olga Svobodová, HR ManažerkaDuhovka - česko – anglický montessori vzdělávací systém

Projekt v oblasti work-life balance a komunikace je pro každou ženu klíčový, protože tuhle otázku řeší skutečně každá žena. Tato on-line podoba je časově efektivní, obsah je srozumitelný a dobře aplikovatelný do vztahů blízkých rodinných, ale hlavně i těch pracovních. Jako specialista v oblasti tréninku a rozvoje tento kurz doporučuji, protože kromě toho, že pomůže urychlit a zefektivnit komunikaci, je také dobrým motivačním nástrojem pro zaměstnankyně, které zastávají nejen top manažerské pozice, ale i odborné pozice v logistice, nákupu, marketingu a engineeringu. Kurzem provádějí profesionální koučky, které kromě andragogicko- psychologického vzdělání disponují i pracovními zkušenostmi z komerční sféry, což nám přineslo skutečně autentický zážitek z kurzu.

Katarina Martinek, MBA, HR Manažerka pro vzdělávání a rozvojContinental Automotive Brandýs nad Labem

Jako provozovatelka drogerií se každý den setkávám se stovkami žen, jak se zaměstnankyněmi, tak se zákaznicemi. A každá až do jedné řeší vztahy, jak skloubit kariéru a mateřství. To, jak to máme doma vyřešené, nás každodenně ovlivňuje v práci. Tento kurz je skvělý právě pro můj tým, který je 100% ženský. Já sama mám přítele a malou dceru a otázky správné komunikace řeším každý den. Kurz „Milujte se v rodinách“ doporučuji každé ženě, která chce na sobě pracovat, každé ženě, která chce mít dobré a fungující vztahy doma a být tak efektivní ve své práci. Skvělá je metoda 4 uši, která je v kurzu detailně vysvětlena. Také mě zaujala metoda Přerámování, díky které mám během chvilky místo problému výzvu.

Michaela Hauzerová, Provozovatelka drogerieTeta Strakonice a Top Strakonice

Co říkají ženy, které prošly naším kurzem?

Bc. Lucie Šarešová

lucka@milujtesevrodinach.cz

+420 774 226 355

Mgr. Jana Vanišová

jana@milujtesevrodinach.cz

+420 725 415 549

Fakturační adresa

Mgr. Jana Vanišová

Pastevců 488/20

149 00 Praha 4

IČO: 06075622

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.