Jmenuji se Jana Vanišová a učím 

ženy, jak milovat své muže. 

„Učím ženy pochopit sebe, vzít si svou sílu a naučit se milovat svého muže.“

 

Mgr. Jana Vanišová

  • Karlova univerzita - Andragogika / Personalistika / Publicistika
  • Certifikovaná koučka (systemický koučink) / Lektorka
  • 20 let praxe v komunikaci
  • Žena spokojeného muže

 

Když nerozumíte sobě, nemůže vám dobře fungovat žádný vztah. Síla všech vztahů, které máte, je cesta, kterou tvoříte denně sama se sebou a se svým okolím. Jsou to pevné, ale křehké vazby a když je žijte jen tak mimoděk, nevědomě, nemůžete je tvořit a rozvíjet tak, abyste byla pevná, spokojená a věděla, co se to s vámi v životě děje.

Když najdete a pojmenujete své nejistoty, vyřešíte 90% problému a můžete se posunout, kam potřebujete – ke svým přáním a k nové realitě. Proto se netočte v kruhu, ale stoupejte se svém životě po spirále vzhůru. Život není kolotoč, ale vývoj směrem vzhůru - k poznání a radosti.

Ve školách nás tyto základní vztahové, emoční a vývojové věci neučí. Neumí nás je mnohdy naučit ani vlastní rodina. A tak hledáme, zkoušíme a trápíme se. Jsme unavené, ztracené ve světě vztahů, nevíme, co má smysl, natož jaký.

Lidé se mě často ptají, jak to dělám, že máme s mužem tak úžasný a pevný vztah. Co odpovídám? Muži mají za úkol řídit celý svět, banky, farmacii, auto-moto průmysl, technologické firmy a politiku. Za každým úspěšným mužem, ale stojí žena. Žena má za úkol podporovat a milovat svého muže. Žena je ta, která tvoří atmosféru a vztahy v rodině i ve společnosti a tvoří úspěch svého muže. Najděte si správného partnera, jen tak se budete synergicky podporovat, doplňovat, rozvíjet, tvořit a prosperovat. Chvalte svého muže, pečujte o něj, vařte jídlo s láskou, líbejte se na uvítanou a rozloučenou, milujte pěti jazyky lásky....je to denní život krok za krokem a nic není zadarmo. Co totiž dáte, to dostanete. Někdy až po mnoha letech denního vyzařování lásky a podpory.

Jediné, do čeho se v našich životech vyplatí investovat, jsou vztahy, ne hypotéka, penzijní připojištění nebo leasing. Smysl našeho života je ten, že se máme skrze vztahy učit poznávat sebe a rozvíjet a inspirovat druhé. Když umíráte, vaše duše a mysl se zabývá jen vztahy, které prožila, ve kterých uspěla nebo má dluh. Nezabývá se ničím jiným. Jen vazbami lásky, kterou jste vyslala a investovala do vztahů (k lidem i ostatním bytostem)…anebo jste to nestihla…

Mgr. Jana Vanišová, zakladatelka a autorka konceptu Miluj svého muže, vystudovaná andragožka (FF UK Praha), personalistka, certifikovaná koučka a  osobní konzultantka. 20 let jsem se věnovala interní a externí komunikaci jako tisková mluvčí silných mužů a osobností. Své psychologické dovednosti jsem uplatňovala v práci se zaměstnanci a s médii. Posledních 6 let se věnuji vzdělávání dospělých formou mentoringu, koučinku a poradenství. Nejdříve formou personifikovaného PR koučinku, nyní ryze jako mentor.

Bc. Lucie Šarešová

lucka@milujtesevrodinach.cz

+420 774 226 355

Mgr. Jana Vanišová

jana@milujtesevrodinach.cz

+420 725 415 549

Fakturační adresa

Mgr. Jana Vanišová

Pastevců 488/20

149 00 Praha 4

IČO: 06075622

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.